Kedi Kapısı, 23 ürün bulundu
Kedi Kapısı

Kedi Kapısı


Kedi Kapısı, evde yaşayan kedilerin istedikleri gibi bahçeye yada dışarı kolaylıkla çıkıp, eve girmelerini sağlar.4 yollu ve 2 Yollu kilit mekanizması ile giriş çıkşlar sizin kontrolünüzde gerçekleşir. Kedi Kapıları olan evlerde tuvalet kaplarını, balkonda kullanabilir hem kedinizin açık hava almasını sağlar, hemde evinizin istenmeyen kokulardan arındırmış olursunuz.

Evcil dostlarımız evin içindeyken tüm kapıları açık bırakmak ciddi ısı ve ses yalıtım sorunlarına neden olmaktadır. Bu yüzden dostlarınız ve sizin için en iyi tercih kedi kapısı ürünleri olacaktır. Bu ürünler sayesinde çok daha kolay bir şekilde kapılarınız kapalı iken kedilerin giriş çıkışlarını sağlayabilirsiniz. Dostlarınıza uygun kedi kapısı tercihi yaparken uygulama yapacağınız kapının da yapılmış olduğu malzeme çok büyük önem taşımaktadır. Ahşap, duvar tipi, cama monte gibi modeller arasından konutunuza en uygun kedi kapılarını tercih edebilirsiniz.

Kedi kapıları sayesinde dostlarınız evin içinde güvenle dolaşırken siz de olası ısı kaçaklarının önüne geçmiş olursunuz. Kedi Kapısı modelleri arasında otomatik ve manuel modeller bulunmaktadır. Uygulama yapacağınız konuma en uygun ürünü sitemizden kolayca seçebilirsiniz.

Bir usta yardımı olmadan kolayca monte edebileceğiniz en kaliteli ve en kullanışlı kedi kapısı çeşitleri için sitemize göz atabilir, kedinizin sosyalleşmesi için ona ortam yaratabilirsiniz.