Kedi Kum Kabı, 16 ürün bulundu
Kedi Kum Kabı

Kedi Kum Kapları


Kedi kum kapları, kedi bulunan evlerin olmazsa olmaz en temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Bu bölümde farklı boy ve tasarımda kedi kum kapları ve tuvalet önü paspaslarına kadar çok geniş yelpazede bir çok ürün bulabilirsiniz. Ayrıca, koku önleyici ve Kum küreği gibi ihtiyaçlarınız için Kum Gereçleri başlığını inceleyebilirsiniz.

Kediler için en önemli hususlardan biri tuvalettir. Seveceği bir tuvalet seçimi istenmeyen kazalarla karşı karşıya kalmanızı engellerken kedinizin psikolojisini de korumanıza yardımcı olur. Piyasada çok farklı özelliklerde kedi kumu kabı çeşitlerine rastlayabilirsiniz. En ucuz ve en basit yapıda olanları leğen formundaki kedi kumu kaplarıdır. Rengarenk ve farklı boyutlarda bulabileceğiniz bu kapların yüksekliğine kedinizin rahatlıkla erişip erişmediğini dikkate almanız son derece önemlidir. Yavru ve yaşlı bir kediniz varsa daha alçak modellere göz atmanız tavsiye edilir.

Kedilerin hemen hemen hepsi en basit yapıdaki açık kedi tuvaletlerini tercih etmektedir. Fakat koku ve hijyenik sebeplerden ötürü üretilen kapalı ve yarı kapalı kedi tuvaletleri de bulabilirsiniz. Dilerseniz açık tuvalete çevrilebilen kapalı kedi tuvaletleri ile ihtiyaçlarınıza hoş bir alternatif üretebilirsiniz.

Kedilerin pek çoğu kapalı kedi tuvaletlerinden korkmaktadırlardır. Erişkin bir kediniz eğer alışkın değilse kapa tuvaletlere girme konusunda epeyce isteksiz davranabilir. Havalandırmaya sahip kapalı tuvaletler epeyce kullanışlı olsalar da bu dezavantajları sayesinde tercih edilmeyebilirler.

Eğer kedi tuvaletiyle uğraşmak istemiyorsanız otomatik kedi tuvaletleri tam size göre. Kediniz tuvaletini yaptıktan sonra kumu eleyerek temizleyen otomatik kum kapları her zaman temiz kum bulabilmelerine de yardımcı oluyor.

Siz de geniş ürün yelpazemiz arasında en kaliteli kedi kumu kabı çeşitlerimizi değerlendirebilir, beğendiğiniz ürünleri kedinizin beğenisine sunabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteyi satın alabileceğimiz sitemiz uygun ödeme koşulları ve hızlı kargo hizmetiyle tüm ihtiyaçlarınızı ayağınıza getiriyor.