Kedi Ödülleri, 97 ürün bulundu
Kedi Ödülleri

Kedi Ödül Maması


Ödül mü? Ödülü kim sevmez ki! Tıpkı insanlar için olduğu gibi kedilerimizi de ödüllendirmeyi ihmal etmemeliyiz. Çok farklı boy ve içerikteki lezzetli Kedi Ödül Mamalarını, eğitim egzersizleri sırası veya sonrasında, mümkün olabilecek en ufak parçalar halinde vermeniz önerilmektedir.

Kedi Ödül mamaları eğitilmeye pek niyetli olmayan kedi dostlarımız için daha çok mutluluk arttırıcı bir etkiye sahiptir. Bunun yanında da ek besin kaynağı olma özelliği içermektedir. Ürünlerimizi kullanarak kedileriniz için ek vitamin, lif ve protein katkısı sağlayabilirsiniz. Kedi dostlarımız neşelerini arttıran bu ürünlerin ayrı bir çekiciliği bulunmaktadır. Yabani ve soğuk kedileri kendinize alıştırmak için de bu tarz kedi ödüllerine başvurabilirsiniz.

Paketin çıkardığı sesle bile bir süre sonra saklanan kedilerinizi bulmak çok daha kolay olacaktır. Kedi dostlarınızın belli bazı alışkanlıklarını pekiştirmek için damak zevklerine uygun ve kaliteli kedi ödülleri ile şımartabilirsiniz. Lezzetleri sayesinde en uykucu kedilerin bile uykusunu açan bu tatlara verdikleri tepkileri görünce çok şaşıracaksınız!

Bağırsak sağlığı açısından uygun ürünlerdir. Gün içinde paketlerin üzerinde belirtilen adetlerde vermeye özen göstermeniz önerilmektedir. Tavuklu, sığır etli ürün çeşitleri arasından kedinizin en çok sevdiğini seçmeniz ürünün etkisini de arttıracaktır. Kedinizin en sevdiği atıştırmalığı bulmak için siz de sitemizde yer alan en kaliteli kedi ödülleri arasında ufak bir keşfe çıkabilir, bol vitamin ve mineral deposu kedi atıştırmalıkları sayesinde kedinizi mutlu ederken sağlığına da katkıda bulunabilirsiniz.