Kedi Tırmalama Ürünleri, 79 ürün bulundu
Kedi Tırmalama Ürünleri

Kedi Tırmalama Tahtası


Kedi tırmalama davranışları, kedi beyni ile bağlantılı olan ve durdurulamayan doğal içgüdüsel bir davranış olup, fiziksel, duygusal ya da sosyal sebeplerle tırmalarlar.Kedi tırmalama evi ve tırmalama tahtaları ise, kedi olan evler için olmazsa olmaz ürünler arasında yer almakta olup, evinizin mobilyalarını korumanız için gerekli ürünlerdir.

Evcil dostlarımızın dünyayı tanıdığı araçlarından en önemlisi sevimli patileridir. Bu patiler aracılığı ile dostlarımız cisimler arasındaki ayrımları fark edebilir. Aynı zamanda tırnakları gün içinde yaptıkları hareketlerden dolayı kaşınmaktadır. İstemsiz olarak bu kaşınma eylemini yapmak zorundadırlar. Eğer evcil dostlarınız için uygun ortam hazırlamazsanız sizin koltuklarınız ve tırmalanabilecek alanlarınız üzerinde tırnaklarını kaşıma hissine kapılacaklar ve bunu gerçekleştireceklerdir.

Evcil dostlarınız için bu yüzden boyuna ve kilosuna uygun bir kedi tırmalama ürünü bulundurmak zorunluluktur. Aksi durumlarda hoşunuza gitmeyecek sürprizler ile karşılaşmanız gayet normaldir. Kediler tırnak kaşıma işlemini bir ritüel olarak sürekli yapmaktadırlar. Bu yüzden etraflarında bu tarz ürünlerin olması hayatını kolaylaştıracaktır.

Tırmalama ürünleri alırken;

· Kedinizin boyu

· Kedinizi kilosu

· Kullanılan malzeme

gibi birçok konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumlarda kediniz ürünleri kullanmakta zorluk çekebilir. Örneğin boyundan kısa bir üründe tırmalama işlemi dostunuz için işkenceye dönecektir. O da bunun yerine yine sizin koltuklarınız üzerinde deneylerini gerçekleştirmeye karar verebilir. En kaliteli kedi tırmalama ürünleri ile tanışabileceğimiz sitemizden kediniz ihtiyaç duyduğu her şeye ulaşabilir, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almanın keyfine erişebilirsiniz.