Köpek Kapısı, 8 ürün bulundu
Köpek Kapısı

Köpek KapılarıKöpek kapıları ile, ona izin verdiğiniz alanlarda dolaşım özgürlüğünü verebilirsiniz. Köpek kapıları, bahçeli evlerde yaşayan köpeklerin istedikleri gibi bahçeye yada dışarı kolaylıkla çıkıp, eve girmelerini sağlar. 4 yollu ve 2 Yollu kilit mekanizması ile giriş çıkşlar sizin kontrolünüzde gerçekleşir.

Evcil dostlarınız olan köpekler oldukça hareketli ve enerjik canlılardır. Bu yüzden ev içinde ve dışarı açılan kapıları kullanmak zorunda kalan birçok köpek sahibi bulunmaktadır. Bu da ciddi anlamda bir enerji kaybına ve güvenlik zafiyetlerine neden olabilmektedir. Evcil dostlarınıza özgürlük kazandırmak için boyutlarını dikkate alarak sitemizde yer alan en şık görünümlü ve kaliteli köpek kapısı çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Farklı materyallerden üretilen klasik köpek kapısı çeşitlerine ek olarak son teknoloji ile zenginleştirilmiş otomatik köpek kapısı modellerine ulaşabilir, kolay monte edilebilme özellikleri sayesinde zaman harcamadan zahmetsizce kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Evde birden fazla evcil hayvan bakımı üstleniyorsanız ya da eve kendi hayvanınızdan başka bir hayvan girmesinden tedirgin oluyorsanız sensörlü otomatik köpek kapı tiplerini tercih edebilirsiniz. Tasmalarında yer alan minik bir sensör yardımıyla çalışan otomatik kapılar sadece dışarıya çıkma ve içeriye girme hakkı olan dostlarınız tarafından kullanılabilir.

İhtiyaç duyduğunuz köpek kapısını sipariş etmeden evvel köpeğinizin omuzuna kadar olan mesafeyi ve enden boyunu ölçmeyi unutmayın. Ölçülerinize 5’er santimlik bir ekleme yaparak köpeğiniz için ideal kapıyı tercih edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden köpeğinizi mutlu etmek için köpek kapısı çeşitleri başta olmak üzere özenle seçtiğimiz köpek ürünlerini tercih edebilirsiniz.