Köpek Tasmaları, 354 ürün bulundu
Köpek Tasmaları

Köpek Tasmaları


Köpeğinizin ırkı, yaşı, yaşam şartları ve bazı diğer kriterler tasma seçiminde önemli bir yer teşkil etmektedir. Köpek boyun tasmalarından, köpek göğüs tasmalarına, köpek eğitim tasmalarından, bahçe bağlamalarına kadar çok farklı kullanım tipinde ve zincirden deriye kadar farklı materyallerden oluşan köpek tasma çeşitlerini bu bölümde bulabilirsiniz.

Köpek Tasma ürünleri arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurları başında dostunuzun ebatları gelmektedir. Doğru ebatlara sahip tasmaları tercih etmek büyük önem taşımaktadır. Farklı ve dostunuza uygun olmayan ebatlardaki tasmalar dostunuzda ciddi yaralanmalara neden olabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da tasmanın yapıldığı hammaddedir. Kalitesiz maddelerden yapılan ürünler dostlarınızda boyun bölgesinde tahriş, tüy dökümü ve yaralanmalara neden olabilmektedir.

Doğru köpek tasmaları ile dostlarınızı rahat ettirmeniz mümkündür. Köpek tasmalarının göğüs ve boyun gibi farklı türleri bulunmaktadır. Aynı zamanda dostlarınızın tasma kullanmaya alışması için üretilmiş eğitim tasmaları da bulunmaktadır. Farklı amaçlar için üretilmiş ürünleri evcil dostunuzun cinsine ve ebatlarına uygun tercih etmeniz gerekmektedir. Doğru ürünler sayesinde dostlarınızın tasmaya alışma süreleri kısalmak sizin elinizde.

Birbirinden hoş tasarımlara sahip en çok tercih edilen köpek tasmaları arasından köpeğinizin cinsine ve büyüklüğüne uygun bir model seçebilir, uygun ödeme koşullarımızdan yararlanmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.