90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Monicasto Dantelli Push-Up Destekli Sütyen - String Takım 2087

Monicasto Dantelli Push-Up Destekli Sütyen - String Takım 2087

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Monicasto markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Monicasto Dantelli Push-Up Destekli Sütyen - String Takım 2087 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Monicasto markasının Monicasto Dantelli Push-Up Destekli Sütyen - String Takım 2087 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Monicasto Dantelli Push-Up Destekli Sütyen - String Takım 2087 için, 75, 80, 85 bedenleri bulunmaktadır.Monicasto 2087 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Monicasto Dantelli Push-Up Destekli Sütyen - String Takım 2087 ürünü faturada "Monicasto 2087" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
78.75 TL   %38
48,79 TL
--Tükendi--