90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin Bayan Çorap Fantina (12'li Paket)

Pierre Cardin Bayan Çorap Fantina (12'li Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Bayan Çorap Fantina (12'li Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Pierre Cardin Bayan Çorap Fantina (12'li Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.S-M, bedenlere sahip Pierre Cardin Bayan Çorap Fantina (12'li Paket), Siyah renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin PCFANTINA Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Bayan Çorap Fantina (12'li Paket) ürünü faturada "Pierre Cardin PCFANTINA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
294.36 TL   %38
182,33 TL
--Tükendi--