Kedi Taşıma Çantası, 44 ürün bulundu
Kedi Taşıma Çantası

Kedi Taşıma ÇantalarıKedi Taşıma Çantaları, kedi kafesleri ve kedi kutuları. Kediniz ile güvenli seyahat yapmanız için gerekli olan tüm ürünleri bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Evcil dostlarınızı taşımak kedi taşıma çantası ürünlerimiz sayesinde artık çok daha kolay. Siz de ürünlerimiz arasından tercih yaparken kedinizin ebatlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kedilerin ortalama ebatları birbirine yakın olduğu için kedi çantaları temel boylar üzerine tasarlanmaktadır. Bunun haricinde farklı boylar da bulunmaktadır. Evcil dostlarınızın yasal olarak yanınızda taşıyabileceğiniz yöntem taşıma çantası yöntemidir. Bu araçlar olmadan evcil dostunuz, tren, otobüs gibi alanlara alınmamaktadır.

Kedi taşıma çantası çeşitleri birinci sınıf materyalden yapılmış olup kendi ağırlıkları oldukça düşüktür. Bu da size ek bir yük getirmeden dostlarınızı taşımanız sağlamaktadır. Koku tutmaz, ve mikrop barındırmayan ürünlerdir. Taşıma çantalarının açım fonksiyonları da tercih sırasında önemlidir. Tepeden açılabilen ürünler veteriner ziyaretlerinizde korkan kedileriniz için kolaylık olacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun uygun kargo koşulları ile ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Evcil dostunuzu kedi taşıma çantası ürünümüz sayesinde çok daha rahat ve emniyetli taşıma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda uzun mesafe yolculuklarınızda bu çantaları kullanmanız yasal zorunluluktur.